İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu

Kursun temel amacı 6331 Sayılı İş Kanunu 4. Maddesinde bulunan çalışanların “İş Sağlığı ve Güvenliği” konularında mesleki risklerini bilgilendirerek, periyodik eğitimlerle bilinçlenmelerini, bu alandaki riskleri minimuma indirmelerini, daha güvenli çalışmalarını sağlamaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu Başvuru Şartları

Detaylı Bilgi için Aşağıdaki İlgilendiğiniz iş güvenliği kurslarına tıklayınız.

Farklı Sınıf Uzmanlık eğitimlerinden kaynaklı her bir İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi için farklı şartlar vardır.

Aynı şekilde adaylar önce iş güvenliği uzmanlığı eğitimine katılacaklar, eğitim sürecini tamamladıktan sonra girdikleri sınavda başarılı olmaları halinde iş güvenliği uzmanlığı belgesi alabileceklerdir.

Bizi arayarak 0216 606 20 00 başvuru şartları ve fiyatları hakkında daha hızlı ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Başvuru İçin Gerekli Belgeler

İş Sağlığı ve güvenliği eğitimi için başvuru esnasında yanınızda olması gereken belgeler ve kayıt prosedürü aşağıdaki gibidir;

  • Başvuru yapılan kuruma yazılan yazıda hangi eğitim programına katılacağının belirtilmesi ve T.C. kimlik numarası ile iletişim bilgilerini içeren ıslak imzalı başvuru yazısı.
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimine katılacak adayın eğitim programına uygun alanda lisans eğitimi aldığını gösteren diploma veya geçici mezuniyet belgesi.
  • (A) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitim programına katılacaklar için (B) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi ve bu belgeyle en az dört yıl fiilen görev yaptığını gösteren belgeler.
  • (B) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı eğitim programına katılacaklar için (C) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesi ve bu belgeyle en az üç yıl fiilen görev yaptığını gösteren belgeler.
  • T.C. kimlik numarası yazılı Dilekçesi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu Fiyatları

İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Kursu  fiyatları dönemlerine göre değişmektedir. 0216 606 20 00 numaralı telefondan iletişime geçerek güncel fiyat bilgisini alınız.

Bize ulaşarak kurs, eğitim programı hakkında bilgi istemekten çekinmeyiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Sınav Tarihi

İş Sağlığı ve güvenliği sınav tarihi her yıl iki dönem olmak üzere o yıl belirlenir.

2022 İş Sağlığı ve Güvenliği 1. dönem sınav tarihi  15 Mayıs 2022 olarak belirlendi.

2022 İş Sağlığı ve Güvenliği 2. dönem sınav tarihi  12 Aralık 2022 olarak belirlendi.

İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu, fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 606 20 00 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

İsterseniz aşağıdaki İş Sağlığı ve Güvenliği Kursu Kayıt formunu doldurarak tarafımıza gönderin, eğitim danışmanlarımız sizi arasın.