KARE AKADEMİ EĞİTİMLER

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezi olarak Kare Akademi Eğitim A.Ş 2018 yılında kurulmuştur. Kare Akademi Eğitim A.Ş  olarak İş Güvenliğini bir sektör olarak değil, çalışanların sağlıklı, güvenli ortamlarda çalışması gerektiğini, bunun da ülke ekonomisi ve toplumsal sağlık için hayati önem taşıdığını biliyoruz.

Diğer Sağlık Personeli Eğitimi 

İş Güvenliği Eğitimlerimiz

Bunu bildiğimiz için İş Güvenliği alanında uzun yıllara yayılan eğitmen ve yönetim kadrosuyla yola çıkıyoruz. İş Güvenliğine sadece bir meslek dalı olarak değil ülkemizin geleceği olarak bakıyoruz. Bundan dolayı başta İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans Programı , İş Güvenliği ve Sağlığı Kursu başta olmak üzere A  Sınıfı, B Sınıfı, C Sınıfı İş Güvenliği Kursu Eğitimlerimiz’de tecrübesine inandığımız eğitmenlerle çalışıyoruz. İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi sadece ülkemizde değil aynı zamanda modern bütün toplumlarda ve hatta erken yaşlardan itibaren topluma kazandırılmaya çalışılan değerlerin başında gelmektedir. Bundan dolayı kurumuzu tarafından verilmekte olan İşyeri Hekimliği Eğitimiİlk yardım eğitimiTMGD EğitimiDiğer Sağlık Personeli Eğitimi başta olmak üzere diğer bütün İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili eğitimlerimize İş Güvenliği konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz.

Kare Akademi İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezi

Kare Akademi A.Ş İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Merkezi ekibi olarak görev ve sorumluluklarımızın farkındayız ve bundan dolayı işimizi tutkuyla yapmaktayız. Eğitimlerimiz, Hizmetlerimiz ve Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 216 606 2000 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bize ihtiyacınız olduğunda, size hizmet etmeye hazır  olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Call Now ButtonHEMEN ARA